Ako funguje vernostný program Neteller Knect?

od | 12 okt 2022 | internetové peňazenky

Bezplatný vernostný program Neteller Knect vznikol pre všetkých užívateľov internetovej peňaženky. Neteller ťa odmení za to, že tvoju Neteller e-wallet používaš na spojenie sa s priateľmi, rodinou, firmami či obľúbenými stránkami. Zapojením sa do programu budeš získavať body za vybrané transakcie s tvojim Neteller účtom. Knect body môžeš zameniť za elektronické peniaze, darčekové poukazy alebo iné skvelé odmeny.

Viac o programe Neteller Knect

Vernostný program Neteller Knect vznikol preto, aby odmenil aktívnych používateľov. Za každý vklad, výber alebo platbu kartou na tvojom Neteller účte zbieraš body. Knect body môžeš zbierať aj za všetky krypto transakcie – teda nákup, predaj a prevod kryptomeny. Platby u obchodníkov (okrem brokera Bet365) sa do programu rátajú tiež. Za posielanie FIAT peňazí iným Neteller užívateľom body nezískaš.

Vďaka špeciálnym promo akciám môžeš zbierať Knect body ešte rýchlejšie. Nezabudni dať Netelleru povolenie na zasielanie marketingových správ, aby ti žiadna promo akcia neušla.

Body to Neteller pripíše do pár hodín od zrealizovania transakcie. Účasť v Neteller Knect programe nie je automatická. Prihlásiť sa môžeš cez tvoj Neteller účet v nastaveniach v časti “Loyalty program”. Tam si vieš pozrieť aj tvoj aktuálny počet bodov, históriu bodov, a poprípade sa aj z programu odhlásiť.

Ako zbierať body do vernostného programu Neteller Knect?

 

Ako zbierať body?

  • Vklady na internetovú peňaženku Neteller – 1 bod za každé 1 EUR
  • Výbery na bankový účet, bankovú kartu alebo mobilnú peňaženku – 1 bod za každé 1 EUR
  • Transakcie s predplatenou kartou Net+ Mastercard – 1 bod za každé 1 EUR
  • Nákup alebo predaj kryptomeny – 1 bod za každé 1 EUR
  • Posielanie krypto inému Neteller užívateľovi – 0,5 bodu za každé 1 EUR
  • Prevod peňazí obchodníkovi (okrem Bet365) – 0,25 bodu za každé 1 EUR

  Ako uplatniť Knect body?

  1. Cez web alebo mobilnú aplikáciu sa prihlás do tvojho Neteller účtu a choď do sekcie “Knect”.
  2. Svoje body si uplatníš kliknutím na možnosť “redeem”.
  3. Zameň si nazbierané body za hotovosť alebo inú odmenu.

  Limity pre vernostné body

  So zbieraním bodov do Knect programu sú spojené určité limity. Za jednu transakciu môžeš získať maximálne 1000 bodov. Za jeden kalendárny mesiac môžeš dokopy nazbierať maximálne 500 000 bodov. Vernostné body majú limitovanú platnosť a v prípade, že ich všetky nevyužiješ do konca roka, vypršia 1. januára.

  Podobné príspevky

  Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

  Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

  Mobilná aplikácia Skrill uľahčuje prístup k účtu e-peňaženky a používanie služieb. Skrill ju prvykrát uviedol na trh v roku 2013. Odvtedy ich appka prešla viacerými vylepšeniami a v telefóne ju má stiahnutú až viac ako 5 miliónov užívateľov. Je dostupná pre operačné...

  Neteller VIP program

  Neteller VIP program

  Internetová peňaženka Neteller ponúka jeden z najatraktívnejších VIP programov na trhu s e-wallets. Neteller VIP program bol vytvorený pre tých, ktorú chcú svoj overený Neteller účet využívať naplno. Nadobudnutím jednej zo 4 VIP úrovní si odomkneš lacnejšie vklady a...

  0 komentárov