Kto sme?

Prvá slovenská informačná platforma na hodnotenie moderných finančných produktov na európskom trhu. Hovoríme o fintechoch – transparentne a nestranne. Fintech Box je platforma pre moderných ľudí, ktorí chcú svoje financie spravovať šikovne, lacno a s výhodami.

Sme mladí ľudia s otvoreným mind-setom, ktorých bavia technológie. Využívame svetové služby, či už kvôli práci alebo z osobných dôvodov, na ktoré bežný bankový účet nestačí.

Veríme, že hotovosť je zastaralý spôsob platenia a elektronické peniaze sú budúcnosť.

Radi skúšame nové inovatívne produkty. Také, ktoré nám umožnia platiť lacno, rýchlo, pohodlne a dajú nám aj benefity navyše.

Naše nadšenie pre trh s elektronickými peniazmi sme pretavili do projektu Fintech Box. Sme nezávislý poskytovateľ informačných služieb. Vytvorili sme platformu, na ktorej nestranne hodnotíme inštitúcie elektronických peňazí, ako sú napríklad elektronické peňaženky a digitálne banky. Trh s elektronickými peniazmi je presýtený konkurenciou. Je každá elektronická peňaženka a neobanka na internete dôveryhodná? Žiaľ, nie. Elektronické peniaze prinášajú nový platobný zážitok, ale nanešťastie aj príležitosť, ako ľudí okradnúť o peniaze.

Na našom portáli nájdeš recenzie na dôveryhodné spoločnosti poskytujúce služby elektronických peňazí s povolením od orgánov v EHP.

Veríme, že informácie na tomto portáli ti pomôžu pri výbere vhodného inovatívneho finančného produktu či služby. Fintech Box je taktiež aj komunita, kde má každý právo vyjadriť sa. Komunita moderných ľudí, ktorí chcú prispieť k šíreniu pravdivých a nestranných informácií o online platbách a obohatiť túto platformu o osobné skúsenosti s konkrétnymi platobnými službami.

Recenzie na fintech spoločnosti, ktoré nájdeš na portáli Fintech Box, prešli detailným preskúmaním ich služieb a sú pravidelne aktualizované. Nevieme, z akého dôvodu hľadáš atypickú finančnú službu, no sme presvedčení, že tu nájdeš spoločnosť, ktorej produkt potrebuješ. Zvoľ kategóriu a vyber si produkt, ktorý najviac vyhovuje tvojim potrebám.