Medzinárodné prevody peňazí

Medzinárodný prevod peňazí je dnes tak jednoduchý. Poďakovať za to sa môžeme internetu a fintechom, ktoré prinášajú na trh moderné finančné produkty. Poslať peniaze na druhý koniec sveta alebo do susednej krajiny ťa vyjde lacnejšie, ak z toho vynecháš banku. Tu nájdeš recenzie služieb na cezhraničné prevody peňazí, s ktorými ťa prevod do zahraničia alebo naopak vyjde omnoho lacnejšie.

internetová peňaženka skrill

Wise

Wise je online služba na medzinárodné prevody peňazí. Ponúka lacné prevody mien a cenovo výhodné zahraničné prevody až do 77 krajín. Akceptuje viac ako 50 svetových mien.

neobanka Revolut

Remitly

Remitly je služba na cezhraničný prevod peňazí, ktorá je na trhu viac ako 20 rokov. Zameriava sa na prevody neobchodného charakteru. Využívajú ju jednotlivci, ktorí chcú poslať peniaze priateľom, rodine alebo známym.

internetová peňaženka neteller

Western Union

Western Union je popredná spoločnosť na prevody peňazí vo viac ako 200 krajinách. Je to jeden z najobľúbenejších spôsobov posielania peňazí v hotovosti v tuzemsku aj v zahraničí.

neobanka Revolut

Revolut

Revolut je digitálna banka, ktorá má na Slovensku už desiatky tisíc klientov. Môžeš si s ňou vytvoriť účet zadarmo a len za pár sekúnd. Na svojom účte môžeš využívať rôzne meny.

internetová peňaženka neteller

N26

Nemecká neobanka N26 bola založená v roku 2013. Získaš s ňou online účet s európskym IBAN, lacnejšie zahraničné prevody peňazí
a tiež digitálnu kartu Mastercard zadarmo.

neobanka Revolut

Payoneer

Payoneer je obľúbená služba na spracovanie platieb medzi online podnikateľmi s globálnym pôsobením. S ich účtom otvoríš svoj biznis celému svetu. Využívajú ho   e-commerce firmy, freelanceri, či tvorcovia digitálneho obsahu.

internetová peňaženka neteller

Neteller

Neteller je jednou z najdôveryhodnejších e-peňaženiek. Pri prevode peňazí nepotrebuješ zadávať bankové údaje, iba e-mail do účtu Neteller. Môžeš s ňou platiť online aj kamenných obchodoch.

internetová peňaženka skrill

Skrill

Skrill je populárna e-peňaženka, ktorá je obľúbená predovšetkým na použitie pri hazarde a investovaní. Môžeš s ňou posielať peniaze zadarmo na zahraničné bankové účty.

Mohlo by ťa zaujímať