Nákup kryptomien so Skrill

od | 5 okt 2022 | internetové peňazenky

Skrill je inovatívna internetová peňaženka, ktorú využívajú milióny ľudí po celom svete. Okrem platieb a posielania peňazí teraz ponúka aj novú službu, s ktorou si nakúpiš kryptomeny pohodlne, bezpečne a jednoducho. Skrill spolupracuje so spoľahlivými krypto zmenárňami, vďaka ktorým máš kryptomeny na dosah ruky.

Prístup ku kryptomenám jednoducho a okamžite

Vlastniť kryptomeny zvládne vďaka Skrillu aj nováčik. Nakupovať kryptomeny so Skrill v hodnote už od 10 EUR môžeš s fiat menami ako EUR či USD. Stačí si dobiť internetovú peňaženku niektorou z ponúkaných platobných možností. Skrill umožňuje nákup a predaj rôznych druhov krypto aktív prostredníctvom tvojej internetovej peňaženky Skrill. Na výber máš viac ako 10 kryptomien. Zakúpenú kryptomenu vlastníš ihneď. Skrill si za túto službu účtuje veľmi férové poplatky v hodnote trhových cien. Za krypto obchody navyše zbieraš body do vernostného programu Skrill Knect.

Výhody nákupu kryptomien so Skrill

  • okamžité obchody – využi zmeny trhových cien naplno vďaka okamžitým obchodom.
  • 100 metód vkladu – Skrill ponúka vyše 100 spôsobov na dobitie tvojho Skrill účtu
  • rôzne kryptomeny – tvoju lokálnu menu môžeš zameniť za niektorú z desiatok kryptomien, vrátane Bitcoinu, Litecoinu a Etherea.

Zoznam podporovaných kryptomien

 

Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, 0x, Stellar Lumens, EOS, Tezos, OMG Network, Cardano, Chainlink, Cosmos, Dash, Kyber.

So Skrill môžeš:

  • nakupovať kryptomeny za peniaze na tvojej internetovej peňaženke
  • predávať kryptomeny výmenou za inú FIAT menu
  • nakupovať kryptomenu výmenou za inú kryptomenu
  • nastaviť si upozornenia na kryptomeny
  • poslať tvoju kryptomenu inému užívateľovi Skrillu a naopak (tzv. P2P transfer)

Nákup kryptomien so Skrill

 

Nákup kryptomien so Skrill je bezproblémový. Skrill ti umožní okamžite nakupovať, držať a prevádzať kryptomeny. Nie je potrebné žiadne ďalšie overenie. Kryptomeny získaš výmenou za fiat menu alebo výmenou za inú kryptomenu. Za každú krypto transakciu zbieraš body do Knect programu.

Ako zameniť FIAT menu za krypto za pár sekúnd?

 

1.krok – Dobitie internetovej peňaženky

Na nákup kryptomien so Skrill používaš zostatok na tvojej Skrill peňaženke. Ak nemáš hotovosť na svojom Skrill účte, môžeš si ho dobiť niektorým zo 100 spôsobov. Na vklady máš k dispozícií debetnú kartu, bankový prevod a mnoho ďalších metód.

2.krok – Choď to sekcie “Crypto”

Z hlavného menu vyber sekciu “crypto” a v nej možnosť “trade”. Pred obchodom ťa Skrill vyzve, aby si akceptoval riziká spojené s obchodovaním kryptomien a ich obchodné podmienky.

3.krok – Výber kryptomeny

Vyber si zo širokej ponuky kryptomien a svoj výber potvrď kliknutím na fialové tlačidlo pri konkrétnej kryptomene.

4.krok – Hodnota obchodu

Teraz sa ti zobrazí aktuálny výmenný kurz. Po zadaní konkrétnej sumy, Skrill automaticky prepočíta na základe tohto kurzu sumu, ktorú ti pripíše vo forme kryptomeny.

5.krok – Skontroluj a potvrď obchod

Skontroluj tvoj obchodný príkaz – sumu a kurz. Ak si s obchodom spokojný, potvrď transakciu kliknutím na fialové tlačidlo.

Poplatky

 

Nákup /predaj krypto:

Transakcie do 19,99 EUR = 0,99 EUR za transakciu

Transakcie od 20 EUR do 99,99 EUR = 1,99 EUR za transakciu

Transakcie nad 100 EUR = 1,50% za transakciu

Crypto P2P = 0,50% za transakciu

Poplatok za krypto transakciu (ak nemáš Skrill účet v EUR) = 1,5%

Okamžitý prístup k portfóliu

 

Vďaka inteligentnému rozhraniu platformy e-peňaženky Skrill získaš prehľad o tvojom portfóliu a vývoji tvojich kryptomien v reálnom čase. Realizácia príkazov je jednoduchá a nepotrebuješ sa za každým prihlasovať na svoj účet. Stačí, ak si nastavíš auto-príkaz na nákup alebo predaj pri určitej hodnote a Skrill príkaz vykoná v tom správnom čase. Obchody ti uľahčia aj upozornenia, ktoré ťa upozornia, keď krypto aktívum dosiahne zvolenú hodnotu. S mobilnou aplikáciou Skrill môžeš obchodovať kedykoľvek a odkiaľkovek, stačí len vytiahnuť mobil z vrecka.

Podobné príspevky

Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

Mobilná aplikácia Skrill uľahčuje prístup k účtu e-peňaženky a používanie služieb. Skrill ju prvykrát uviedol na trh v roku 2013. Odvtedy ich appka prešla viacerými vylepšeniami a v telefóne ju má stiahnutú až viac ako 5 miliónov užívateľov. Je dostupná pre operačné...

Neteller VIP program

Neteller VIP program

Internetová peňaženka Neteller ponúka jeden z najatraktívnejších VIP programov na trhu s e-wallets. Neteller VIP program bol vytvorený pre tých, ktorú chcú svoj overený Neteller účet využívať naplno. Nadobudnutím jednej zo 4 VIP úrovní si odomkneš lacnejšie vklady a...

0 komentárov