Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

od | 30 jan 2024 | internetové peňazenky

Mobilná aplikácia Skrill uľahčuje prístup k účtu e-peňaženky a používanie služieb. Skrill ju prvykrát uviedol na trh v roku 2013. Odvtedy ich appka prešla viacerými vylepšeniami a v telefóne ju má stiahnutú až viac ako 5 miliónov užívateľov. Je dostupná pre operačné systémy Android a iOS. S mobilnou aplikáciou od Skrill je posielanie peňazí ešte jednoduchšie.

Bezpečné a rýchle transakcie jednoduchšie s appkou

Mobilná aplikácia Skrill ti povolí prístup k tvojmu Skrill účtu jediným kliknutím. Užívateľsky priateľské rozhranie je doplnené o bezpečnostné prvky a všetky funkcie Skrill účtu. Získaj neobmedzený prístup k svojej e-peňaženke, dostávaj upozornenia o transakciách, dobíjaj, vyberaj, posielaj a prijímaj peniaze tak ako doteraz iba pohodlnejšie. Mobilná aplikácia je dostupná na bezplatné stiahnutie v Apple App Store a Google Play.

Funkcie mobilnej aplikácie Skrill

Mobilná aplikácia Skrill je najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob, ako využívať internetovú peňaženku Skrill. Všetky najpoužívanejšie základné funkcie sú dostupné v aplikácii Skrill, ktorú si jednoducho stiahneš do tabletu alebo telefónu, aby si k nej mal prístup kdekoľvek.

Kontrola zostatku

Maj prehľad o zostatku, všetkých pohyboch a histórii transakcií na tvojom účte Skrill. Zostatok sa zobrazuje na každej stránke aplikácie, rovnako aj posledné transakcie. Po rozkliknutí môžeš vidieť celú históriu transakcií.

Vklady na Skrill účet

Dobi si Skrill účet cez mobil. Na výber máš zo širokej ponuky platobných metód vrátane debetnej karty, bankového prevodu, Netelleru a iných. Pri každej metóde je zobrazený čas spracovania transakcie a výška poplatku. Väčšina metód je okamžitých.

Výbery zo Skrill účtu

Realizuj výbery pohodlne cez appku, kedykoľvek ti to vyhovuje. Stačí si vybrať platobnú metódu, zadať sumu a potvrdiť výber. Pred výberom ti Skrill ukáže aj poplatok za transakciu.

Prevody peňazí známym, rodine aj obchodníkom

Poslať peniaze rodine či priateľom je s appkou Skrill pohodlnejšie. Peniaze pošleš na e-mailovú adresu prijímateľa, ktorý využíva Skrill, v priebehu pár sekund. Možné sú aj prevody peňazí na bankový účet.

Prehľad o tvojej Mastercard

Všetky prebiehajúce transakcie na tvojej Skrill Mastercard karte sú zobrazené aj v tvojej appke. Cez mobil si vieš pozrieť aj PIN tvojej Mastercard a zablokovať ju, ak by došlo k jej odcudzeniu.

Kryptomeny

Obchodovať kryptomeny so Skrillom môžeš aj na mobile. Ich Crypto sekcia zobrazuje živé grafy vrátane reálnych cien zobrazených v EUR aj percentách. S appkou môžeš nakupovať a predávať kryptomeny, nastavovať upozornenia o pohybe cien a taktiež auto-príkazy.

Prehľad o Knect bodoch

Tvoj stav bodov do vernostného programu Knect môžeš vidieť na hlavnej stránke aplikácie. Tieto body zbieraš za využívanie internetovej peňaženky a Skrill Mastercard. Viac sme sa tomu venovali v článku o programe Knect.

Ako sa prihlásiť do mobilnej aplikácie Skrill?

1.KROK: Skrill účet

Na využívanie mobilnej aplikácie potrebuješ bezplatný Skrill účet. Ten si môžeteš založiť tu a získať tak exkluzívne výhody, ktoré ponúkame iba našim čitateľom.

2.KROK: Prihlásenie do appky

Ak už účet máš, do appky sa prihlásiš zadaním e-mailovej adresy a hesla do tvojho Skrill účtu.

3.KROK: Zabezpečenie aplikácie

Aplikácia ťa vyzve, aby si si nastavil PIN, ktorý budeš využívať na prihlásenie sa do aplikácie. Môžeš použiť aj Touch ID alebo Face ID, ak to tvoj telefón podporuje.

4.KROK: Autorizácia

Ak máš aktivované dvojstupňové overenie, aplikácia ťa požiada o unikátny kód, ktorý ti príde v sms. Po tomto procese, ktorý trvá iba pár sekúnd, sa dostaneš na hlavnú stránku aplikácie. Teraz môžeš začať aplikáciu využívať naplno.

Môžem nahrať svoje dokumenty pomocou mobilnej aplikácie Skrill?

Áno, svoje dokumenty môžeš nahrať pomocou mobilnej aplikácie Skrill. Po prihlásení jednoducho prejdi do časti Nastavenia > Overenie a postupuj podľa pokynov na obrazovke.

Posielanie peňazí cez mobil so Skrill aplikáciou

Posielať peniaze prostredníctvom aplikácie Skrill je jednoduché a pohodlné. Stačí kliknúť na tlačidlo “Send”, ktoré sa nachádza na spodku obrazovky, zadať e-mailovú adresu prijímateľa, vybrať preferovanú menu a sumu, ktorú chceš poslať. Ak chceš poslať peniaze zo Skrill na bankový účet, proces je rovnaký ako bankový prevod. Budeš potrebovať zadať krajinu prijímateľa, menu ich účtu, meno, priezvisko, číslo bankového účtu a kód banky.

Dobíjanie Skrill účtu cez mobil

Skrill appka ti umožňuje aj dobiť tvoju internetovú peňaženku Skrill. Opäť v spodnom menu sa nachádza tlačidlo “upload”, ktorým začneš proces. Po kliknutí naň si zvolíš platobnú metódu, zadáš detaily transakcie a je to. Tvoj Skrill účet je dobitý v priebehu pár sekúnd.

Mobilná aplikácia Skrill je skvelý spôsob ako si zjednodušiť platby a posielanie peňazí. Prístup k tvojmu zostatku a všetky funkcie získaš priamo cez tvoj telefón. Rozhranie appky je tak intuitívne, že jej ihneď porozumieš. Viac o Skrill sa dozvieš v našej Skrill recenzii.

Podobné príspevky

Neteller VIP program

Neteller VIP program

Internetová peňaženka Neteller ponúka jeden z najatraktívnejších VIP programov na trhu s e-wallets. Neteller VIP program bol vytvorený pre tých, ktorú chcú svoj overený Neteller účet využívať naplno. Nadobudnutím jednej zo 4 VIP úrovní si odomkneš lacnejšie vklady a...

Aké sú poplatky a limity v Neteller?

Aké sú poplatky a limity v Neteller?

Ak vlastníš alebo plánuješ používať Neteller e-wallet, určite ťa zaujímajú poplatky a limity v Neteller. Mnohé služby majú používatelia internetovej peňaženky zadarmo. Avšak, väčšina je spoplatnená. Poplatky a limity v Neteller sa často menia a líšia podľa toho, aký...

0 komentárov