Skrill VIP Program

od | 2 okt 2022 | internetové peňazenky

VIP program Skrill bol špeciálne vytvorený s cieľom odmeniť aktívnych a verných používateľov rôznymi výhodami. Vďaka VIP členstvu sa môžeš zbaviť takmer všetkých poplatkov, ktoré Skrill účtuje bežným užívateľom internetovej peňaženky. Skrill VIP program sa skladá z niekoľkých úrovní, tvoja pozícia závisí od celkového objemu transakcii, ktoré so svojou e-peňaženkou prevedieš či už na financovanie nákupov, zábavy alebo obchodovania s kryptomenami.

Výhody VIP programu si môžu užívať verní používatelia internetovej peňaženky Skrill. Čím viac pohybov uskutočníš na tvojom Skrill účte, tým viac sa budeš tešiť zo znížených poplatkov a zvýšených limitov, s ktorými sa bežní používatelia stretávajú. Všetko, čo potrebuješ k tomu, aby si sa stal VIP členom, je dosiahnuť určitý obrat na tvojom konte v priebehu štvrťroka. Do pohybov sa rátajú všetky vklady a platby u obchodníkov a obchodovanie s kryptomenami. Transferi peňazí medzi Skrill účtami sa do obratu nezarátavajú.

Hlavné výhody Skrill VIP

  • Vyššie limity na transakcie
  • Nižšie alebo žiadne poplatky
  • Znížený poplatok za prevod meny
  • Bezplatná Skrill Mastercard
  • Účet vo viacerých menách
  • 24/7 Zákaznícka podpora a súkromný manažér pre najvyššie úrovne
  • Pozvánky na veľkolepé športové a kultúrne podujatia

  VIP Program Skrill je rozdelený do týchto štvrťrokov:

  1. štvrťrok: Január až Marec
  2. štvrťrok: Apríl až Jún
  3. štvrťrok: Júl až September
  4. štvrťrok: Október až December

  Ako sa stať Skrill VIP členom?

  Ak sa ti v priebehu jedného z týchto štvrťrokov podarí získať VIP status, Skrill ti umožní využívať jeho výhody po celý nasledujúci štvrťrok. Aby si si zaručil, že nestratíš žiadne výhody, musíš počas nového štvrťroku previesť dostatok prostriedkov na splnenie obratu. Akonáhle prevedieš minimálnu sumu a odblokuješ najnižšiu VIP úroveň, získaš prístup k rôznym výhodám a zníženým poplatkom za transakcie, ktoré ťa rýchlo posunú na ďalšiu úroveň.

  Úrovne VIP Programu

  VIP program Skrill pozostáva z troch úrovní:

  • Silver – objem transakcií 15 000 EUR a vyššie
  • Gold – objem transakcií 45 000 EUR a vyššie
  • Diamond – objem transakcií 90 000 EUR a vyššie

  S každou úrovňou získavaš výrazne lepšie podmienky ako pri bežnom účte, ale čím vyšší je level, tým lepšie sú tvoje benefity. Tvoja úroveň bude závisieť od celkového objemu peňazí, ktoré si previedol počas stanoveného obdobia troch mesiacov, ktoré je definované ročnými štvrťrokmi.

  Pre striebornú úroveň je potrebné za štvrťrok vykonať transakcie v hodnote aspoň 15 000 EUR, pre zlatú úroveň je potrebný objem transakcii 45 000 EUR a pre najvyššíu diamantovú úroveň ide o sumu 90 000 EUR. Tvoj aktuálny status si vieš pozrieť v prehľade na tvojom účte. Ak dosiahneš VIP úroveň získavaš VIP odznak, Skrill ťa o tom upovedomí aj e-mailom.

  Pôvodne Skrill ponúkal aj VIP úroveň Bronze, ale v roku 2021 prišiel s novinkou a bronzovú úroveň nahradil dvoma novými. Nejde však o VIP úrovne.

  Úroveň Skriller – tento status získava automaticky každý člen po registrácii

  Úroveň Skriller Verified – status vyšší o jednu úroveň získajú všetci registrovaní používatelia, ktorí uskutočnia aspoň jedno dobitie, nainštalujú si mobilnú aplikáciu Skrill a prejdú celým overovacím procesom. S touto úrovňou získaš bezplatné interné transfery, ktoré sú v úrovni Skriller spoplatnené sumou 2,99% z objemu transakcie.

  Výhody Skrill VIP Programu

  S VIP programom sú spojené rôzne benefity v podobe nižších poplatkov, vyšších limitov a odmien. Najväčší rozdiel pocítiš pri interných prevodoch a výberoch, ktoré sú pre VIP členov bezplatné, poplatok za konverziu meny je výrazne znížený, VIP členovia majú nárok na bezplatnú Skrill Mastercard, majú možnosť otvorenia si nového účtu v inej mene a získajú nonstop VIP zákaznícku podporu. Popritom si môžu užívať aj výhody vernostného klubu Skrill Knect ako ostatní členovia Skrillu.

  V prípade, že dôjde k neautorizovanej transakcii zo strany Skrill, spoločnosť ti vráti peniaze aj poplatok za transakciu. Ak sa však preukáže tvoja neschopnosť dostatočne zabezpečiť svoju kartu, môžeš prísť až o 35 eur na neautorizovaných transakciách.

  Prehľad výhod a porovnanie

  Prehľad výhod a porovnanie

  Najlepšie zážitky so Skrill

  Športové a casino turnaje. Športové zápasy svetových líg. Hudobné koncerty. All-inclusive dobrodružné či exotické dovolenky. VIP program Skrill ti otvorí dvere do sveta exkluzívnych zážitkov. Ako VIP člen dostaneš príležitosť zúčastniť sa najprestížnejších a najvyhľadávanejších udalostí z celého sveta. Okrem nehmatateľných zážitkov sa môžeš tešiť na luxusné darčeky ako šperky či hodinky.

  Špeciálna zákaznícka podpora pre VIP klientov

  Popri mnohým skvelým výhodám VIP členovia určite ocenia aj špeciálny tím zákazníckej podpory dostupný len pre VIP členov. Skrill môžeš kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pri zlatej a diamantovej úrovni dokonca získavaš osobného manažéra, na ktorého sa môžeš obrátiť v úradných hodinách 5 dní v týždni.

  Skrill ponúka rýchle a bezpečné transakcie, ktoré môžeš realizovať z ľubovoľného zariadenia. So Skrill sa vyhneš mnohým poplatkom typickým pre bankové účty. Vďaka vernostnému programu získavaš mnoho odmien a ak sa ti podarí splniť podmienky VIP členstva, odstrániš väčšinu poplatkov a odomkneš si rôzne výhody.

  Podobné príspevky

  Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

  Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

  Mobilná aplikácia Skrill uľahčuje prístup k účtu e-peňaženky a používanie služieb. Skrill ju prvykrát uviedol na trh v roku 2013. Odvtedy ich appka prešla viacerými vylepšeniami a v telefóne ju má stiahnutú až viac ako 5 miliónov užívateľov. Je dostupná pre operačné...

  Neteller VIP program

  Neteller VIP program

  Internetová peňaženka Neteller ponúka jeden z najatraktívnejších VIP programov na trhu s e-wallets. Neteller VIP program bol vytvorený pre tých, ktorú chcú svoj overený Neteller účet využívať naplno. Nadobudnutím jednej zo 4 VIP úrovní si odomkneš lacnejšie vklady a...

  0 komentárov