Registrácia a overenie účtu Skrill krok za krokom

od | 4 okt 2022 | internetové peňazenky

Registrácia a overenie Skrill účtu sú procesy, ktorým sa používatelia Skrillu nevyhnú. Oba tieto procesy sú rýchle a zaberú ti menej ako 5 minút. Skrill účet môžeš využívať aj bez overenia avšak s obmedzeniami. Ak budeš tvoju internetovú peňaženku využivať aktívne, Skrill ťa skôr či neskôr požiada o overenie totožnosti aj adresy. V tomto článku ťa prevedieme procesom založenia Skrill účtu aj overením.

Ako si založiť Skrill účet?

Postupuj podľa týchto krokov a tvoj Skrill účet máš založený raz dva:

  1. Klikni na tlačidlo v tejto recenzii.
  2. V registračnom formulári vyplň tvoje osobné údaje: meno, priezvisko, štát, mena účtu, e-mail a heslo. Potvrď tvoju registráciu kliknutím na príslušné tlačidlo. Menu si vyber takú, ktorú budeš využívať na platby najčastejšie, pretože prevody mien sú spoplatnené.
  3. Skrill ťa vyzve o ďalšie osobné údaje, ktoré si vyžadujú regulačné orgány. Ide tvoju kompletnú adresu, dátum narodenia, telefónne číslo.
  4. Skrill ti do SMS pošle 6-miestný kód na potvrdenie registrácie. Po tomto kroku je tvoj Skrill účet úspešne vytvorený.
  5. Po prvom vklade alebo prijatí platby na tvoj účet, ťa Skrill požiada o overenie. Teraz už len stačí overiť tvoj Skrill účet. Po overení môžeš využívať Skrill účet naplno bez obmedzení a so všetkými benefitmi.

Overenie Skrill účtu

 

Na plnohodnotné využívanie internetovej peňaženky musíš prejsť overením. Toto nariadenie známe ako KYC (Know Your Customer) musia dodržiavať všetky inšitutúcie poskytujúce finančné služby. Nariadenie ma zabrániť korupcii a podvodom, a taktiež ti má poskytnúť ľahký prístup k tvojej e-peňaženke. Aj napriek tomu, že overovací proces Skrillu spĺňa prísne požiadavky regulačných orgánov, overenie Skrill účtu trvá iba pár minút.

Skrill potrebuje overiť tvoju totožnosť a adresu. Okrem toho, že ide o zákonnú povinnosť, vďaka overeniu získaš plný prístup ku všetkym produktom Skrill, vrátane vyšších limitov na transakcie.

Ako na overenie Skrill účtu?

Krok 1: Prihlás sa do účtu tvojej Skrill peňaženky

Ak ešte nemáš Skrill účet, založíš si ho jednoducho. Nasleduj postup, ktorý sme uviedli vyššie.

Krok 2: Dobitie Skrill účtu

Prvou požiadavkou k overeniu Skrill účtu je dobitie internetovej peňaženky. Overenie je bezplatné, takže suma, ktorú na peňaženku pošleš zostane tam aj po overení. Na výber máš z mnohých platobných metód. Ak sa chystáš svoj Skrill účet overiť cez mobilnú aplikáciu, je potrebné dobiť účet sumou aspoň 10 eur.

Krok 3: V časti Nastavenia vyber možnosť Overenie a dokonči overovací proces

Ako prvú možnosť na overenie máš svoj účet na Facebooku. Ak túto možnosť odmietneš, máš na výber z overenia cez webový prehliadač alebo mobilnú aplikáciu. Budeš k tomu potrebovať svoj pas, občiansky alebo vodičský preukaz, tvoju selfie, potvrdenie o adrese bydliska (napríklad účet za telefón nie starší ako 3 mesiace). Hneď ako Skrillu poskytneš tieto dokumenty, tvoj účet overí v priebehu pár hodín. O úspešnom overení ťa informujú aj e-mailom.

Náš tip: Na overenie ti odporúčame použiť mobilnú aplikáciu Skrill, s ktorou naskenuješ dokumenty pomocou kamery raz dva. Dokumenty je potrebné predložiť priamo v Skrill účte, overenie e-mailom nie je možné.

Podobné príspevky

Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

Mobilná aplikácia Skrill a jej funkcie

Mobilná aplikácia Skrill uľahčuje prístup k účtu e-peňaženky a používanie služieb. Skrill ju prvykrát uviedol na trh v roku 2013. Odvtedy ich appka prešla viacerými vylepšeniami a v telefóne ju má stiahnutú až viac ako 5 miliónov užívateľov. Je dostupná pre operačné...

Neteller VIP program

Neteller VIP program

Internetová peňaženka Neteller ponúka jeden z najatraktívnejších VIP programov na trhu s e-wallets. Neteller VIP program bol vytvorený pre tých, ktorú chcú svoj overený Neteller účet využívať naplno. Nadobudnutím jednej zo 4 VIP úrovní si odomkneš lacnejšie vklady a...