Objav nový AI nástroj Biccaso od Binance

od | 13 mar 2023 | NFT

Využívanie umelej inteligencie (AI) je čoraz bežnejšie v mnohých odvetviach. Prináša so sebou množstvo výhod. Vie o tom svoje aj kryptoburza Binance, ktorá nedávno priniesla na trh AI nástroj Bicasso, s ktorým vieš vytvoriť NFT umelecké diela.  Ak ti názov tejto umelej inteligencie pripomenul slávneho maliara Picassa, nejde iba o náhodu.

Binance NFT Marketplace je nová funkcia na krypto platforme Binance. Zahŕňa Binance NFT platformu, Binance NFT aukcie a Bicasso, čo je nástroj na tvorbu NFT umeleckých diel pomocou umelej inteligencie. Cez Bicasso si môžeš vytvoriť vlastné NFT umelecké dielo, a následne ho môžeš predávať na Binance NFT Marketplace. Ty ako jeho tvorca určíš cenu svojho diela, získaš na neho autorské práva a zarobíš časť peňazí z každej transakcie, keď dielo zmení majiteľa.

Teraz máš jedinečnú príležitosť vytvoriť pomocou technológie blockchainu a decentralizovanej distribúcie unikátne digitálne umelecké diela, ktoré majú reálnu hodnotu a sú chránené autorskými právami. Binance NFT Marketplace a Bicasso sú prepojené a umožňujú umelcom a zberateľom objavovať a obchodovať s NFT umeleckými dielami z celého sveta.

Ako funguje Biccaso?

Prostredníctvom umelej inteligencie Bicasso môžeš svoju fantáziu premeniť na digitálne dielo.  Stačí zadať výzvu v angličtine, ako má dielo vyzerať. Aby bolo tvoje dielo skutočné jedinečné,  môžeš mu zadať štýl, obdobie, miesto, farby a iné preferencie. O zvyšok sa postará umelá inteligencia.

Ako získať prístup k AI nástroju Bicasso?

Ak chceš využívať AI nástroj Bicasso, potrebuješ účet v Binance a prístup do Binance NFT Marketplace. Ak už účet na Binance máš, stačí sa prihlásiť a získať prístup k NFT Marketplace. Následne môžeš s Bicassom začať tvoriť svoje vlastné NFT umelecké diela.

Ak účet na Binance nemáš, je potrebné si najprv vytvoriť účet a overiť svoju identitu podľa pokynov na stránke Binance. Po overení svojej totožnosti získaš prístup k Binance NFT Marketplace a môžeš začať používať Bicasso na tvorbu vlastných NFT umeleckých diel.

Stane sa Bicasso novým Piccasom?

To je ťažké predpovedať, pretože Picassove diela sú jedinečné. V umeleckom svete sú vysoko oceňované pre ich inovatívnosť a kreativitu, ktorú predstavovali v ich dobe.

Bicasso je novou platformou pre tvorbu NFT diel, ktorá využíva umelú inteligenciu na tvorbu nového jedinečného digitálneho umenia. Diela vytvorené nástrojom Bicasso sa líšia od ostatných a sú unikátne.

Netreba však zabudnúť na to, že hodnota umenia a to, čo robí z umelca kultovú osobnosť, nie je len technológia, ale aj tvorivosť a inovácia, ktoré vyžarujú z každého hodnotného umenia. Je možné, že niektorí umelci dokážu s AI nástrojom dosiahnuť istú úroveň kreativity a inovácie ako Picasso, ale na to, či sa tak stane, si ešte budeme musieť počkať.

V každom prípade, Bicasso je zaujímavý nový AI nástroj na tvorbu a predaj digitálnych umení, ktorý ponúka nové príležitosti a možnosti pre umelcov a zberateľov NFT. V deň oficiálneho uvedenia Bicassa na trh spoločnosť Binance umožnila tento nástroj vyskúšať zadarmo prvým 10 000 užívateľom. A my sme boli medzi nimi. 🙂

Tak čo? Si pripravený premeniť svoje kreatívne vízie na NFT?

Ďalšie príspevky

Čo je to NFT?

Čo je to NFT?

NFT (Non-Fungible Token) je typ digitálneho aktíva založenom na technológii blockchain. Používa sa na označenie jedinečnosti digitálnych predmetov, ako sú obrazy, zvuky, videá, hry. Aj napriek tomu, že ide o nový finančný typ aktíva, dokáže transformovať financie,...

Čo je to neobanka a prečo je populárna?

Čo je to neobanka a prečo je populárna?

Popularita inteligentných zariadení a pokrok v oblasti internetových technológií výrazne prispeli k transformácii bankového sektora.  Zmeny v správaní spotrebiteľov, najmä po pandémii COVID-19, mali za následok výrazný nárast počtu virtuálnych bánk (neobánk). V...