Wise predstavuje svoj nový vizuálny prejav s cieľom prekročiť hranice a inšpirovať

od | 16 mar 2023 | prevody peňazí, Wise

Víziou globálnej fintechovej spoločnosti Wise, ktorú možno poznáš aj vďaka predošlému názvu TransferWise, je už od roku 2011 vybudovať najlepší možný spôsob pohybu peňazí po celom svete. Zdá sa, že sa jej to darí, pretože v súčasnosti patrí k najrýchlejšie rastúcim a profitujúcim technologickým spoločnostiam na svete, ktorú miluje už 16 miliónov ľudí a firiem po celom svete. A my vieme prečo.

S účtom od Wise môžu jednotlivci ale aj firmy na jednom jedinom účte držať viac ako 50 mien. Túto službu využívajú najväčšie korporáty a dokonca aj banky, pretože sa jedná o úplne novú sieť, ktorá je určená pre cezhraničné platby. Wise si zamiluješ aj pre nízke a transparentné poplatky, s ktorými si oboznámený vždy dopredu. Nech už sa rozhodneš využívať Wise akýmkoľvek spôsobom, jeho poslaním je uľahčiť ti život a ušetriť peniaze.

Zbohom modrá, vitaj zelená!

Kto Wise využíva už dlhšie, určite vie, že začiatkom marca 2023 odhalil zmenu svojho vizuálneho prezentovania, ktorého hlavnou charakteristikou je výrazná zelená farba. Ich nový vizuálny štýl zahŕňa odvážne písmo, grafiku a univerzálne symboly, ktoré majú pomôcť s komunikáciou s používateľmi kdekoľvek na svete.

Wise predstavuje svoj nový vizuálny prejav s cieľom prekročiť hranice a inšpirovať.

 Wise momentálne expanduje a otvára sa novým príležitostiam pre ešte väčšie množstvo ľudí. Ich cieľom je vytvoriť najmedzinárodnejší účet na svete, ktorý bude dostupný kdekoľvek na svete a pre všetkých na svete. Nová vizuálna identita Wise bola inšpirovaná miliónmi používateľov z celého sveta a zahrňuje rôzne farby a symboly, ktoré majú reprezentovať radosť a chuť objavovať svet okolo nás. Ich nový vizuál by mal zlepšiť a zjednodušiť používanie ich služieb pre používateľov kdekoľvek na svete.

Wise funguje vo viac ako 170 krajinách a ponúka služby na posielanie, prijímanie a platbu peňazí, ktoré majú byť rovnako jednoduché ako v domácej krajine. Ich cieľom nie je len odrážať kultúru krajín, v ktorých pôsobia, ale aj na ňu regovať a byť súčasťou jej vývoja. S touto novou identitou, Wise píše novú kapitolu a inšpiruje ľudí pridať sa k ich misii cestovať kamkoľvek.

Páči sa ti nový dizajn Wise? 

Podobné príspevky

0 komentárov